Robert Lewandowski na polskiej okładce FIFA 15

Robert Lewandowski na polskiej okładce FIFA 15
3DS Newsy PC PS Vita PS3 PS4 Wii X360 XOne
FIFA-15-LewandowskiPiłkarz podzieli miejsce na pudełeczku z Lionelem Messi, który pojawi się na wszystkich wydaniach gry.
Studio EA Sports zaprezentowało okładkę FIFA 15 w wersji przeznaczonej na nasz rynek. Robert Lewandowski pojawi się na niej w koszulce Bayernu Monachium. EA Sports przypomina, że Lewandowski od nowego sezonu występuje właśnie w barwach niemieckiego klubu. W komunikacie napisano, że skoro FIFA 15 stawia na realizm, dlatego na polskiej okładce gry Robert Lewandowski piłkarz wystąpi już w stroju swojego nowego klubu. Okładka zdradza również, kto zaszczyci nas komentarzami rozgrywek w polskiej edycji FIFA 15. Tutaj też znane nazwiska: Dariusz Szpakowski oraz Włodzimierz Szaranowicz. FIFA-15-Lewandowski FIFA 15 zadebiutuje już 25 września na PC oraz niemal każdą konsolę, jaka jest obecnie na rynku. Po więcej informacji na temat nowej odsłony gry zapraszamy do wcześniejszych newsów.

Zobaczcie, jak Robert Lewandowski reklamuje okładkę FIFA 15

 
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie