Farming Simulator 22 - zrzut ekranu

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Wideo z Farming Simulator 22 pokazuje growy garaż. Traktorki, kombajny i takie tam

W internecie pojawił się świeży materiał z Farming Simulator 22. Filmik prezentuje pojazdy w najnowszej odsłonie serii.

PlayStation opublikowało na swoim kanale na YouTube dwuminutowe nagranie z nowej odsłony FF22. Wideo daje nam wgląd do growego garażu. Widzimy ciągniki, kombajny i inne bliżej niezidentyfikowane pojazdy, które będzie nam dane nawigować podczas gry.

W porównaniu z poprzednimi odsłonami serii edycję 22 czeka parę ulepszeń. W nowym Farming Simulator znajdziemy takie nowości jak rozbudowany system produkcji czy możliwość ręcznej zmiany biegów. A oprócz tego GIANTS Software zapowiedziało wprowadzenie rozgrywki międzyplatformowej.

Tytuł otrzyma też szereg ulepszeń graficznych, takich jak wsparcie dla DirectX 12, okluzja obiektów i zmodernizowane techniki renderowania. Pojawi się opcja strumieniowania tekstur, która pozwoli na odraczanie ładowania tekstur wyższej jakości. Natomiast więcej na temat Farming Simulator 22 przeczytacie pod tym adresem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%