Farming Simulator 22 krówka

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Twórcy Farming Simulator 22 chcą łączyć fanów. Tytuł zaoferuje rolnictwo międzyplatformowe?

Od premiery Farming Simulator 22 dzielą nas zaledwie dwa miesiące. GIANTS Software zapowiedziało, że w produkcji pojawi się funkcja cross-play.

Premierę Farming Simulator 22 zaplanowano na 22 listopada. Wtedy gra trafi na PC, PS4, PS5, Xboksa One, Xboksa Series X/S i Switcha. Później tytuł wyląduje też na Google Stadia. Odpowiedzialne za serię studio GIANTS Software poinformowało niedawno, że w momencie premiery każda z wymienionych wersji otrzyma funkcję cross-play.

Szef działu wydawniczego w studiu Boris Stefan tak komentuje funkcję:

W związku z tym, że seria zyskuje na popularności, i mamy coraz więcej fanów zarówno na PC, jak i konsolach, możemy teraz łączyć wirtualnych farmerów bez żadnych ograniczeń. Kooperacyjne rolnictwo ewoluuje.

Najnowsza odsłona serii ma przede wszystkim zaoferować szereg ulepszeń graficznych. Będą to między innymi wsparcie dla DirectX 12, okluzja obiektów i zmodernizowane techniki renderowania. Pojawi się opcja strumieniowania tekstur, która pozwala na odraczanie ładowania tekstur wyższej jakości. Powinno to polepszyć wydajność grania na słabszych komputerach.

Oczywiście zmiany nie będą dotyczyły wyłącznie warstwy technicznej, ale i gameplayowej. W tytule znajdziemy takie nowości jak rozbudowany system produkcji czy chociażby możliwość ręcznej zmiany biegów w maszynach. Więcej na temat Farming Simulator 22 przeczytacie w naszym artykule pod tym adresem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się