Farming Simulator 22 kuń

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Nowy materiał z Farming Simulator 22 prezentuje zwierzaczki na farmie

Od debiutu Farming Simulator 22 dzieli nas zaledwie miesiąc. Twórcy przypominają o tym fakcie, pokazując świeży materiał z gry.

Premiera Farming Simulator 22 odbędzie się 22 listopada. Wtedy produkcja GIANTS Software trafi na PC, PS4, PS5, Xboksa One, Xboksa Series X/S i Switcha. Później tytuł wyląduje też na Google Stadia. Niedawno twórcy zaprezentowali świeże wideo z nowego FS.

Filmik demonstruje bogactwo fauny na farmie. Bohaterami nagrania są owce, konie, pies, drób, świnki, a nawet pszczoły, a oprócz tego możemy podziwiać zwierzynę leśną. Pokazowi zwierzaków towarzyszy klimatyczna muzyka w tle.

Najnowsza odsłona Farming Simulator ma przede wszystkim wprowadzić do serii szereg ulepszeń graficznych. Będą to między innymi wsparcie dla DirectX 12, okluzja obiektów i zmodernizowane techniki renderowania. Pojawi się opcja strumieniowania tekstur, która pozwala na odraczanie ładowania tekstur wyższej jakości. Ma to wpłynąć na wydajność grania na słabszych komputerach.

Zmiany dotkną także warstwy gameplayowej. W tytule znajdziemy takie nowości jak rozbudowany system produkcji czy chociażby możliwość ręcznej zmiany biegów w maszynach. A oprócz tego od pewnego czasu wiemy, że GIANTS Software łączy społeczność, oferując rozgrywkę międzyplatformową. Natomiast więcej na temat Farming Simulator 22 przeczytacie pod tym adresem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%