Snajperka, na Rambo czy skradanka? W tej grze masz wybór

Ubisoft chce, by niezależnie od preferowanego stylu rozgrywki, każdy znalazł w Far Cry 5 coś dla siebie.

Lubisz kampować ze snajperką? A może wolisz bliski kontakt z wrogiem, który nawet nie zauważy, kiedy nadeszła śmierć? No, jeśli nie kręcą Cię takie taktyki, to co powiesz na styl Rambo, gdzie po prostu stajesz na środku placu i prujesz do wszystkich z karabinu? To wszystko mamy znaleźć w Far Cry 5!

Poniżej zobaczycie filmik od IGN, gdzie ta sama misja (zniszczenie posterunku kultystów) została rozegrana na trzy odmienne sposoby. Jeśli wybierzemy ścieżkę snajpera, warto skorzystać z pomocy najemniczki Grace Armstrong, która jest specjalistką od ściągania przeciwników na odległość. W przypadku podkradania, naszym towarzyszem w poniższym materiale będzie piesek Boomer, który nie tylko pogryzie oponenta, lecz jeszcze przyniesie nam w zębach broń nieszczęśnika. Kto wybierze natomiast totalna rozwałkę, może skorzystać ze wsparcia lotniczego!

Przypominamy, że data premiery Far Cry 5 nastąpi 27 marca tego roku. Zagramy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gra będzie oczywiście zawierała Przepustkę Sezonową, dającą dostęp do dodatków po premierze:

  • Hours of Darkness: gracze przeniosą się w czasy wojny wietnamskiej i będą walczyć z partyzanckimi siłami Wietkongu.
  • Dead Living Zombies: gracze zmierzą się z hordami zombie, w licznych scenariuszach, wprost z filmów klasy B.
  • Lost on Mars: gracze opuszczą Ziemię i zmierzą się z marsjańskimi pajęczakami.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.