11 premier na obecny tydzień. Lubicie Wiedźmina? Nadchodzi ciekawa alternatywa

Najnowsze gry w jednym miejscu. Wybieramy najciekawsze premiery na najbliższe dni.

Nowy tydzień przynosi ze sobą garść solidnego grania. Rozgrzewać pady/myszki/klawiatury mogą nie tylko osoby, które czekały na jakąś ciekawą alternatywę dla Wiedźmin 3: Dziki Gon, lecz również osoby lubujące się w slasherach, wyścigach i oryginalnych grach przygodowych.

Poniżej znajdziecie 11 najciekawszych naszym zdaniem premier gier, które wskoczą na rynek w dniach od 12 do 18 lutego 2018 roku. Zaczynamy od czegoś naprawdę wielkiego i oczekiwanego!

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance to narracyjna RPG z otwartym światem, w której przeniesiesz się do Świętego Cesarstwa Rzymskiego, by przeżyć niezwykłą przygodę. Grasz jako Henryk, syn kowala. Wciągnięty siłą w brutalną wojnę domową, obserwujesz bezradnie, jak najeźdźcy niszczą twoją wieś i zabijają twych przyjaciół oraz rodzinę. Ledwo uszedłszy z życiem, bierzesz miecz, by wziąć odwet.

Nadchodząca gra od czeskiego studia Warhorse zapowiada się na obowiązkową pozycję! Kingdom Come: Deliverance nie otrzyma Przepustki Sezonowej, co oczywiście nie oznacza, że w grze nie zobaczymy dodatków. Mogą one być serwowane osobno lub w ramach aktualizacji. Czego jeszcze nie będzie? Na pewno gra nie zostanie zabezpieczona przez Denuvo, o czym twórcy wspominają w jednym z komentarzy na YouTube pod poniższym wideo.

Dajcie znać, czy po Wiedźminie 3 jesteście chętni na taką bardziej realistyczną (pozbawioną magii, potworów i zjawisk nadprzyrodzonych) przygodę!

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 13 lutego
  • Producent: Warhorse Studios
  • Wydawca: Deep Silver / Koch Media

Na drugiej stronie adrenalina w najnowszej grze wyścigowej.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.