Far Cry 5 dodatki. DLC z Marsjanami, Zombiakami, Wietkongiem

Wygląda na to, że do dnia premiery Far Cry 5 będziemy wiedzieli o nim już wszystko. Nie nam oceniać czy to dobrze czy też źle. Wielu fanów woli element zaskoczenia i unika wszelkich newsów do momentu premiery ulubionej gry, druga część miłośników chwyta z kolei każdy, najmniej istotny kawałek informacji. Dla tych drugich Ubisoft przygotował kolejne wiadomości. 

Mroczne godziny, Marsjańska pułapka, Do licha, zombie!

Kupicie przepustkę sezonową do Far Cry 5? Jeśli tak, to spójrzcie co wraz z nią dostaniecie. Zacznijmy od omówienia DLC, a tych ma być trzy:

  • Mroczne godziny (Hours of Darkness) – trafimy w sam środek rozdartego wojną Wietnamu i zmierzymy się z Wietkongiem, a jeśli nam się uda, to po wykonaniu misji wyniesiemy się stamtąd w podskokach.
  • Marsjańska pułapka (Lost on Mars) – naszym zadaniem będzie ocalić Ziemię przed totalną inwazją obcych i podobnie jak powyżej – ujść z tej przygody w jednym kawałku.
  • Do licha, zombie! (Dead Living Zombies) – to siedem scenariuszy opartych na horrorach klasy B, gdzie zmierzymy się z hordami Nieumarłych.

Jak więc widać, każdy dostanie coś dla siebie. Będzie coś dla gracza – żołnierza, gracza – fana science-fiction oraz gracza – miłośnika zombie. Ten ostatni DLC nasuwa dość silne skojarzenia z trybem Zombie znanym z serii Call of Duty. Z pewnością i tutaj zombiaki pokąsają wielu z nas.

Dodatek Do licha, Zombie pozwoli nam ruszyć w nigdy nie nudzącą się pogoń, za zawodzącymi Żywymi Trupami.

Far Cry 3: Classic Edition

Jednak DLC to nie wszystko. Szczęśliwi ci, którzy posiadają PlayStation 4 oraz Xbox One. Oni bowiem dostaną zremasterowaną wersję Far Cry 3 zatytułowaną po prostu jako Far Cry 3: Classic Edition. Co zaś się tyczy właścicieli pecetów – mogą oni liczyć na klucz do oryginalnej wersji gry z 2012 roku.

Zawartość popremierowa Far Cry 5 – dla wszystkich!

Te osoby, które nie zdecydują się na zakup przepustki sezonowej, również będą mieli powody do zadowolenia. Ubisoft odda graczom w pełni darmowy, szalenie bogaty edytor map Far Cry: Arcade. Wszystkich powinna zainteresować także wieść o tzw. Wydarzeniach na żywo. Podczas tych eventów dostaniemy wyznaczone cele do osiągnięcia, dzięki którym później odblokujemy dodatkowy kontent w grze, taki jak stroje, pojazdy oraz uzbrojenie.

Popatrzcie sami, co też swym chrypiącym głosem przedstawia w związku z Season Passem pan z Ubisoftu:

Ewelina Stoj

Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.