Elden Ring ma otrzymać „olbrzymie” DLC. Nawet całą nową krainę

Elden Ring ma otrzymać
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wyciekła bardzo ciekawa konwersacja, w której uczestniczył znany dataminer gier od From Software. Wychodzi z niej, że Elden Ring ma otrzymać nowe, wielkie DLC.

From Software nie próżnuje. Jakiś czas temu wzbogacili swoją flagową grę o specjalne tryby dla graczy lubujących się w potyczkach wieloosobowych, ale chyba na tym nie koniec.

Elden Ring dostanie DLC?

Nie da się ukryć, że hitowy soulslike od From Software jest jedną z największych gier RPG. Mamy tu nie tylko olbrzymi, w pełni otwarty świat, ale i mnóstwo ukrytych sekretów, skarbów i poczucie przygody, jakie dostarcza mało która gra. Poza tym jest to także zdecydowany GOTY 2022. Deweloperzy raczej nie odpuszczą i pójdą za ciosem. Więc może dostaniemy DLC?

Wielu fanom podstawowa gra mogła się już znudzić, no bo przecież niektórzy robią karkołomne wyzwania, aby uatrakcyjnić sobie rozgrywkę. Wychodzi jednak na to, że deweloperzy mogą faktycznie dłubać nad dodatkiem. Przecieków w tej sprawie dostawaliśmy całkiem sporo. No i pogłoski o koloseum PVP się sprawdziły, więc może i faktycznie dostaniemy całą nową krainę?

Wyciekł screenshot z konwersacji, w której uczestniczył dataminer gier od From Software i YouTuber, Lance’a McDonalda na Discordzie. McDonald stwierdził w niej jednoznacznie, że słyszał, iż ER ma otrzymać „olbrzymie DLC”. Zaznacza, że wie sporo o tym, czego można się spodziewać, ale nie słyszał nic o nowych elementach rozgrywki. Nie oszukujmy – nawet bez nich fani byliby wniebowzięci. W końcu DLC ma rzekomo dodać do gry całą nową, wielką mapę.

Na razie jednak informacje te nie zostały nigdzie potwierdzone, a krążący screen znalazł się m.in. na Reddicie. Dlatego też lepiej nie nastawiać się zbyt pozytywnie do tych rewelacji. Mimo wszystko podobne informacje słyszeliśmy już wcześniej.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie