To, co streamerka zrobiła w Elden Ring, przejdzie do historii. Dwie gry, dwoje bossów i jedna mata

Elden Ring na macie i to razy dwa. Streamerka dokonała niemożliwego
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

MissMikkaa zawstydziła mnóstwo graczy i pokonała najtrudniejszego bossa w Elden Ring na macie do tańczenia. Dwa razy. W tym samym momencie.

Kojarzycie tego typa, co czeka tylko, aż ktoś go wezwie, by mógł z garnkiem na głowie i prawie nago pokonać jedną z największych zmor graczy Elden Ring? Tak, Malenia, Ostrze Miquelli to prawdziwe bydle, ale Let Me Solo Her ma godną rywalkę.

Elden Ring w krzywym zwierciadle

W Elden Ring widzieliśmy już wszystko… tak nam się przynajmniej wydawało. Do tej pory do sterowania w grze używano m.in. dziecięcej zabawki czy maty do tańczenia. W tym drugim przypadku autorką pomysłu jest MissMikkaa, czyli dość popularna szwedzka streamerka. Tym razem powróciła i choć znów wzięła ze sobą matę, jej pomysł jest o wiele bardziej karkołomny.

A przynajmniej taki się wydawał, bo ostatecznie streamerka ponownie pokazała, że nie ma dla niej barier nie do przeskoczenia. Postanowiła pokonać Malenię, czyli niezwykle trudnego bossa w grze, ale na dwóch urządzeniach w tym samym momencie. Do sterowania w wersji PC użyła wspomnianej maty do tańczenia, a w dłoni trzymała DualSense. Tak, streamerka pokonała bossa dwa razy w tym samym momencie i to z wykorzystaniem maty do tańczenia.

Szczerze mówiąc – jestem w podziwie. Wielu graczy ma trudność z samym trzymaniem pada tak, aby nie wyślizgnął się z ich spoconych od ciągłego umierania dłoni. MissMikkaa musiała także tańczyć i to w tym samym momencie. Ostatecznie osiągnięcie zaliczono, bo faktycznie jej się udało. Jeżeli chcecie obejrzeć całą transmisję z tego wydarzenia, możecie udać się na Twitcha. Warto zaznaczyć, że podobnie wyzwanie zastosowała także do paru innych bossów w grze. W przypadku Malenii streamerka potrzebowała aż 199 prób rozciągniętych na 3 dni streamowania. Ale chyba było warto.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie