[E3 2015] Microsoft szykuje coś ekstra dla posiadaczy Xbox Live Gold oraz gameplay Rise of the Tomb Raider

Dzisiejsza konferencja Microsoftu startuje o godzinie 18:30. Firma podgrzewa atmosferę wspominając, co na pewno na niej zobaczymy.

Całą konferencję obejrzycie z nami na żywo. Odpowiednią wiadomość ze streamingiem opublikujemy w ciągu najbliższych godzin i bez problemu znajdziecie ją na głównej stronie PlanetaGracza.pl. Jeśli natomiast interesuje Was cały rozkład jazdy na E3 2015, zapraszamy tutaj.

Microsoft informuje na Twitterze, że podczas konferencji zostanie pokazany pierwszy gameplay z Rise of the Tomb Raider, czego w sumie mogliśmy się spodziewać. Dotychczas widzieliśmy co prawda materiały wideo z nadchodzącego tytułu, lecz nigdy jeszcze nie pokazano konkretnej rozgrywki.


Gigant z Redmond wysyła również maile do amerykańskich graczy, w których przypomina o zbliżającej się konferencji. Wiadomość kończy się zdaniem o ekskluzywnej niespodziance dla członków programu Xbox Live Gold. Szczegóły zostaną zdradzone dzisiaj po 18:30, więc zajrzyjcie do nas wieczorem i wspólnie oglądajmy konferencję! Jak sądzicie, o jaki prezencik może chodzić?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet