[E3 2015] Konferencja Electronic Arts na żywo. Oglądajcie razem z nami!

Głównym daniem na pewno będzie najnowsza odsłona Need for Speed, Mass Effect 4 (tytuł roboczy) czy Mirror’s Edge Catalyst. Elektronicy mają co pokazywać.

Konferencja Electronic Arts na E3 2015 rozpoczyna się dzisiaj o godzinie 22:00. Jeśli chcecie oglądać wszystko na żywo, zostańcie z nami. O wspomnianej godzinie live-strem rozpocznie się w okienku na końcu tej wiadomości.


EA ma sporo dużych gier, które zostaną zaprezentowane podczas konferencji. Fani wyścigów na pewno nie mogą się już doczekać gameplay’u z Need for Speed. Nie mniejsze emocje wzbudza zapewne materiały z FIFA 16 oraz – miejmy nadzieję że też będzie! – Mass Effect 4 (tytuł roboczy).

Na konferencji nie powinno zabraknąć również zapowiedzianego już Mirror’s Edge Catalyst oraz czegoś dla miłośników uniwersum Gwiezdnych Wojen, czyli Star Wars: Battlefront.

Co jeszcze? Liczymy na jakąś bombową niespodziankę, która zmiecie nas z powierzchni ziemi. Pamiętajcie, że tuż po zakończeniu konferencji opublikujemy wszystkie informacje, filmiki czy galerie, jakie się podczas niej pojawią. Nowości znajdziecie w naszej sekcji Targi E3 2015. Jeśli chcecie natomiast zerknąć na rozkład jazdy E3 i zobaczyć, na co jeszcze warto czekać, terminy konferencji i godziny znajdziecie tutaj.

LIVE – Konferencja Electronic Arts na E3 2015

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet