Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Dreams – konkretne wideo z nowej gry twórców LittleBigPlanet

Czy doczekamy się premiery jeszcze w tym roku?

Media Molecule, które znamy przede wszystkim ze znakomitej serii LittleBigPlanet, pracuje nad grą Dreams. Produkcja została po raz pierwszy zapowiedziana trzy lata temu i niestety do tej pory nie otrzymaliśmy konkretnej daty premiery.

Jednak debiut może zbliżać się wielkimi krokami. Dziennikarze GameInformera mieli okazję przyjrzeć się grze bliżej. Nagrany został spory materiał wideo prosto z kampanii.

Gra klimatem nieco przypomina LittleBigPlanet, ale jest zdecydowanie bardziej mroczna, przynajmniej patrząc na udostępniony fragment.

Ciekawe, czy po raz kolejny twórcy zdecydują się na łączenie społeczności, poprzez kreatywną zabawę. Widać, że gra ma do tego spory potencjał, ale jak okaże się ostatecznie, zobaczymy w momencie debiutu.

Premiera gry Dreams ma mieć miejsce jeszcze w tym roku, ale biorąc pod uwagę to, że twórcy w tym temacie od pewnego czasu milczą, debiut może się przesunąć.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%