Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Diablo 3 bez rozgrywki międzyplatformowej

Jest oficjalne stanowisko Blizzarda.

Kilka dni temu świat obiegła informacja, jakoby Blizzard planował wdrożenie rozgrywki międzyplatformowaj w Diablo 3. Okazuje się jednak, że nie ma na to szans. Tym samym wcześniejsze doniesienia Business Insidera nie sprawdziły się.

Oficjalne stanowisko w tym temacie otrzymali natomiast dziennikarze Game Informera. Podali bowiem, że Blizzard ich zapewnia, iż wspólnych serwerów dla posiadaczy PC, PS4, XOne i Switch nie będzie.

Czego zatem możemy się spodziewać w przyszłości jeśli chodzi o Diablo? Na początku sierpnia dowiedzieliśmy się, że Blizzard pracuje obecnie nad kilkoma grami w uniwersum Diablo, zatem liczymy na to, że jednym z nich jest właśnie Diablo 4. Jeśli mielibyśmy zobaczyć zapowiedź gry, to z pewnością doszłoby do niej podczas imprezy BlizzCon 2018, która startuje w przyszłym miesiącu – 2 listopada. Teraz słynny deweloper aktualizuje swój elektroniczny sklep, wrzucając do niego m.in. koszulkę oraz plakat okraszone nazwami Diablo Reign of Terror. W sieci ponownie zawrzało.

Jedną z opcji jest oczywiście ta, że Diablo Reign of Terror to po prostu Diablo 4, a na plakacie widzimy odświeżony wizerunek Diabła. Inna możliwość to dodatek do Diablo 3 o wspomnianej nazwie lub np. pakiet remasterów pierwszej i drugiej części, wydanych w jakości HD. Wśród możliwości wymienianych przez fanów marki pojawia się również film animowany Diablo Reign of Terror, za który miałby odpowiadać Netflix.

Czekamy zatem z niecierpliwością na BlizzCon 2018. Swoją drogą, jaką opcję rozwoju dla marki Diablo obstawiacie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%