Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Diablo 3 na Nintendo Switch jednak w tym roku?

Doniesienia prestiżowego magazynu.

Diablo 3 w wersji na Nintendo Switch nie zostało oficjalnie zapowiedziane przez Blizzarda. Jednak Forbes opublikował post, podając że produkcja ta w wymienionej wersji powstaje. Zdaje się, że informacja na ten temat obiegła świat zbyt wcześnie, bo chwilę po tym zniknęła z sieci. Gracze jednak zdążyli zapisać informację.

Według Forbesa, Diablo 3 pojawi się na Nintendo Switch jako Eternal Collecion. Będzie więc posiadać wszystkie wcześniej wydane dodatki.

Nie jest jeszcze jasne, w jaki sposób Blizzard wykorzysta unikatowe funkcje konsoli Nintendo. Kooperacja w cztery osoby na jednym sprzęcie? Kto wie!

Gra ma trafić jeszcze w tym roku w wersji na Nintendo Switch.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się