Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Diablo 3 na kolejnej konsoli? Blizzard: To tylko taka zabawa

Kilka dni temu słynny producent rozgrzał serca wielu graczy prostym filmikiem wrzuconym na Twittera. Diablo 3 na kolejnej konsoli? Teraz pora trochę ochłonąć.

W zeszłym tygodniu Blizzard opublikował materiał, który dał dużo do myślenia posiadaczom Nintendo Switch, którzy chcieliby zobaczyć na swojej konsoli Diablo 3. Materiał (do przypomnienia tutaj) przedstawiał podłączoną do gniazdka lampkę Diablo Night Light, która została trzykrotnie włączana i wyłączana za pomocą przełącznika (ang. Switch). To wystarczyło, by w sieci zawrzało.

Co więcej, Blizzard podrzucił swojej społeczności takie intrygujące wideo kilka dni po wypowiedzi dziennikarza branżowego Marcusa Sellersa, który – powołując się na własne źródła – stwierdził, że Diablo 3 oraz strzelanina Fortnite wylądują w 2019 roku na Nintendo Switch.

Diablo 3 na Nintendo Switch? Nie mamy takich planów

Serwis Polygon podpytał Blizzarda, czy Diablo III rzeczywiście zmierza na Nintendo Switch. Deweloper odpowiada, że filmik z lampką był wyłącznie zabawą ze społecznością. – Możemy zapewnić, że nie jesteśmy tak sprytni – zaznaczył rzecznik Blizzarda. – Nie mamy nic do ogłoszenia – dodał.

Czy taka odpowiedź definitywnie zamyka wszelkie spekulacje? Oczywiście nie, ponieważ Blizzard, nawet jeśli ma plany związane z Diablo 3 i Nintendo Switch, na pewno zechce ogłosić je w odpowiednim momencie, a do tego czasu będziemy bawić się w kotka i myszkę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się