Diablo 3 na Nintendo Switch. Blizzard publikuje intrygujący filmik

W zeszłym tygodniu pojawiły się już plotki, jakoby Diablo 3 zmierzało na sprzęt Nintendo. Teraz oliwy do ognia dolewa sam Blizzard.

Dziennikarz branżowy Marcus Sellers wywołał kilka dni temu małą burzę donosząc, że Diablo 3 oraz strzelanina Fortnite wylądują w 2019 roku na Nintendo Switch. Oczywiście wszystkie rewelacje nie są oficjalne, a wspomniany redaktor powoływał się na własne źródła.

Niby szum po owej plotce ucichł, lecz nie na długo. Blizzard wrzucił bowiem na Twittera niewinny filmik, pod którym sztorm nadal trwa, a gracze są niemal pewni, że kilkusekundowy materiał zwiastuje Diablo 3 na Nintendo Switch.

Na intrygującym filmiku niby nic się nie dzieje – podłączona do gniazdka lampka Diablo Night Light jest trzykrotnie włączana i wyłączana. Raz jasno, raz ciemno. I co w tym takiego oszałamiającego? To, że włączenie/wyłączenie odbywa się za pomocą PRZEŁĄCZNIKA (ang. Switch). To wystarczyło, by spekulacje ożyły.

Pytanie tylko, Blizzard rzeczywiście chce nam coś poprzez omawiany filmik uświadomić, czy po prostu się zgrywa. Diablo 3 na Nintendo Switch z pewnością zostałby nieźle przyjęty. Chcielibyście zagrać w ten tytuł na hybrydzie Japończyków?

Diablo 3 na Nintendo Switch – czyżby?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.