Diablo 3 na kolejnej platformie coraz pewniejszy

0 komentarzy

Co kilka dni docierają do nas różne informacje na temat ewentualnego portu Diablo 3 na sprzęt od Nintendo. Według najnowszych wieści zapowiedź jest kwestią czasu.

Dzisiaj kontynuujemy temat Diablo 3 na Nintendo Switch przypominając, że jeszcze wczoraj Blizzard wszystkiemu zaprzeczał. Brytyjska redakcja Eurogamera twierdzi jednak – powołując się na własne źródła – że obecnie trwają prace nad wersją gry dla Przełącznika.

Diablo 3 na Nintendo Switch. Czekamy na zapowiedź

Serwis dodaje przy tym, że owe źródła nie są w stanie potwierdzić, czy w Diablo 3 na Nintendo Switch pojawią się dodatki Reaper of Souls i Rise of the Necromancer, lecz zaskoczeniem byłoby, gdyby ich zabrakło.

Jeśli nie jesteście w temacie, sprawę Diablo 3 na Nintendo Switch rozpoczęła wypowiedź dziennikarza branżowego Marcusa Sellersa, który – powołując się na własne źródła – stwierdził, że Diablo 3 oraz strzelanina Fortnite wylądują w 2019 roku na Nintendo Switch.

Następnie Blizzard opublikował na Twitterze materiał, który dał dużo do myślenia posiadaczom Nintendo Switch, którzy chcieliby zobaczyć na swojej konsoli Diablo 3. Materiał (do przypomnienia tutaj) przedstawiał podłączoną do gniazdka lampkę Diablo Night Light, która została trzykrotnie włączana i wyłączana za pomocą przełącznika (ang. Switch).

Źródło Eurogamera twierdzi, że Blizzard sam był zaskoczony pojawieniem się wspomnianego filmiku w sieci i prawdopodobnie ktoś wypuścił go za szybko. Ponoć deweloper ma zamiar zapowiedzieć Diablo 3 na Nintendo Switch najwcześniej za kilka miesięcy.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się