FIFA 20 i Diablo 3 w promocji na Black Friday

Ociągaliście się z kupnem FIFA 20, czekając na jakąś porządną przecenę? Teraz tytuł w wersji PC kupicie za niecałą stówkę, a wersje konsolowe na PS4/Xbox One zgarniecie po 149 zł. W promocji na Black Friday nie zabrakło również ściętej ceny Diablo 3.

Black Friday dopiero za tydzień, lecz już teraz możemy korzystać z wielu ciekawych promocji, choćby z okazji na abonament PS Plus, gdzie za rok subskrypcji płacimy 167 zł. Kto jednak ma Plusa lub go nie potrzebuje, może wydawać kasę gdzie indziej. Wśród wielu promocji nie zabrakło obniżek na FIFA 20 oraz Diablo 3:

Jeśli chodzi o nowości w FIFA 20, największą z nich są rozgrywki uliczne w trybie Volta. EA Sports wdrożyło też zmiany w mechanice rozgrywki, takie jak nowy system zastosowany przy wykonywaniu rzutów karnych, gdzie będziemy mogli zdecydować – za pomocą specjalnego celownika – w którą część bramki chcemy skierować futbolówkę. Deweloperzy zadbali również o poprawioną fizykę piłki, lepsze starcia 1 na 1 w ataku czy ulepszenia w defensywie.

Fabuła w FIFA 20 rozgrywa się w trybie Volta. W odróżnieniu od Drogi do sławy, tutaj sami tworzymy bohatera, zatem nie jesteśmy ograniczeni do postaci narzuconej przez deweloperów. Nasza postać dołączy do drużyny, która trenując w starym magazynie snuje marzenia o zdobyciu mistrzostwa. EA Sports zadbało również o relacje pomiędzy zawodnikami, zatem mogą się zdarzać sprzeczki oraz nieporozumienia. Z pewnością uatrakcyjni to samą rozgrywkę.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.