Anthem na PS4 za 33 zł, okazja na South Park: Kijek Prawdy i Diablo 3

Anthem na PS4 za 33 zł, okazja na South Park: Kijek Prawdy i Diablo 3
Newsy PC PS4

Anthem jakie jest, każdy widzi, lecz za 33 zł można sprawdzić. 

Anthem było wielka nadzieją BioWare, lecz po szumnych zapowiedziach skończyło się zwykłym średniakiem. Gra szybko straciła na cenie, lecz tak tanio chyba jeszcze nie było. W jednym z elektromarketów dorwiemy wersję na PS4 za 33 zł. Z innych kuszących promocji warto rozważyć South Park: Kijek Prawdy na PC za 15 zł (wersja angielska) oraz – również na blaszaki – Diablo 3 Battle Chest za 51 zł (wersja polska).

O czym opowiada Anthem?

W niedokończonym przez bogów świecie tajemnicza grupa zagraża istnieniu całej ludzkości. Tylko Ty stoisz między Dominium a pradawną potęgą, której pożądają. Połącz siły z innymi bohaterami w opartej na współpracy grze RPG akcji od BioWare i EA.

  • Stwórz arsenał javelinów: Za każdym razem, gdy wkroczysz do świata gry, możesz wybrać dowolny spośród czterech egzopancerzy, które możesz modyfikować, aby pochwalić się swoimi osiągnięciami.
  • Badaj nieustannie zmieniający się świat: Anthem wykorzystuje silnik Frostbite, dzięki czemu w otwartym świecie gry będziesz na każdym kroku napotykać nieoczekiwane warunki i niespodziewanych wrogów, którzy będą się z czasem zmieniali w ramach dynamicznej usługi.
  • Spotkaj zapadające w pamięć postacie: Poznaj wciągającą historie mieszkańców Fortu Tarsis.
  • Mierz się z wyzwaniami wspólnie z innymi: Połącz siły z maksymalnie trójką innych graczy i wyrusz na spotkanie przygody. Gra nagradza współdziałanie między pilotami.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie