Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe sprawdzanie ekskluzywnych wyścigów na PS4. Dla każdego!

Szykuje się kilka dni z największymi wyścigami tego roku na konsoli PlayStation 4.

Demo Gran Turismo Sport zostało oficjalnie potwierdzone przez Sony oraz Polyphony Digital. Pliki będziemy mogli zacząć pobierać w opcji pre-load od 7 października z PS Store, a demo zostanie aktywowane dwa dni później, 9 października.

Okazuje się jednak, że nie jest to do końca tradycyjne demo, lecz tymczasowe. Wersja demonstracyjna Gran Turismo Sport ma działać jedynie przez cztery dni, do 12 października włącznie. Tyle czasu i tak wystarczy, by sprawdzić produkcję i zdecydować, czy chcemy sięgać po pełną wersję, debiutującą w Europie 18 października.

12 premier gier na obecny tydzień. Oczekiwane wyścigi, ciekawy shooter, powrót superbohatera, odświeżone RPG…

Co sprawdzimy w demo Gran Turismo Sport? Fragment kampanii, jazdę na czas oraz tryb Arcade. Będzie również tryb fotograficzny, modyfikowanie samochodów oraz jazda ze znajomym na podzielonym ekranie. Podczas zabawy będziemy mogli zarobić maksymalnie milion wirtualnych dolarów, które przeniesiemy do pełnej wersji, jeśli się na nią zdecydujemy.

To jak, pobierzecie demo i pojeździcie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się