Gran Turismo 7 vs Gran Turismo Sport. Ta sama trasa i to samo auto. Widać różnice?

Gran Turismo 7 vs Gran Turismo Sport. Porównanie na materiale wideo
PS4 PS5

Na dzień przed premierą Gran Turismo 7 w sieci pojawiają się materiały porównujące najnowszą część z wersją Sport.

Jedno z porównań można zobaczyć na popularnym kanale na YouTube Game Riot. Twórcy wzięli pod lupę trasę Tokyo Expressway z Nissanem na czele. Materiał nagrali w trakcie nocnej przejażdżki, dzięki czemu można zobaczyć różnice w dwóch wersjach gry pod kątem wykorzystania światła.

Co się okazało? Na pewno Gran Turismo 7 wyglada dużo lepiej od wersji Sport, kiedy popatrzymy na odbijające się światło na karoserii Nissana. Nie dość ze wyświetlane jest więcej odbić, to są po prostu one bardziej naturalne.

Na uwagę zasługują też bardziej wygładzone tekstury – na prezentowanym czerwonym Nissanie w GT7, nie widać żadnych “ząbków”. Dużo więcej szczegółów widzimy też na drodze, ścianach w tunelu oraz otoczeniu. Chociaż to ostatnie, jak wspominaliśmy w recenzji, wymaga jeszcze dopracowania.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie