Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

12 premier gier na obecny tydzień. Oczekiwane wyścigi, ciekawy shooter, powrót superbohatera, odświeżone RPG…

Jest w czym wybierać. Premiery na obecny tydzień rozpieszczą zarówno tych, którzy czekają na wielkie marki, jak i tych lubujących się w czymś mniejszym.

Jak co poniedziałek podpowiadamy Wam, na jakie tytuły warto zwrócić uwagę w nowym tygodniu. Tym razem skupiamy się na premierach gier, które pojawią się na komputerach, konsolach oraz urządzeniach przenośnych w dniach 2-8 października.

Nadal można powiedzieć, że mamy dobrą passę na rynku, a nowości wysypują się niczym grzyby po deszczu. Co prawda nie są to jedynie giganty, których w październiku oczywiście nie zabraknie, lecz nie samymi tytułami AAA człowiek żyje. Kto skupia się tylko na tych największych produkcjach, niech koniecznie zajrzy do naszego zestawienia premier na obecny miesiąc, gdzie prezentujemy 13 gier, które mogą być tegorocznymi hitami.

Tutaj zaczynamy na ostro od gry, która pretenduje do tytułu najlepszych wyścigów tego roku!

Forza Motorsport 7

Tej gry przedstawiać nikomu nie trzeba. Turn 10 Studios wraz z firmą Microsoft po raz kolejny chcą dać nam wyścigi, które zmiotą konkurencję z powierzchni asfaltu. Pobawimy się na trzydziestu zróżnicowanych torach i siądziemy za kierownicą ponad 700 licencjonowanych samochodów!

Kto zamierza odpalić Forza Motorsport 7 na blaszakach, niech koniecznie zerknie na wymagania sprzętowe, które publikowaliśmy w tej wiadomości.

  • Platformy: PC z Windows 10, Xbox One
  • Data premiery w Polsce: 3 października
  • Producent: Turn 10 Studios
  • Wydawca w Polsce: Microsoft

Na drugiej stronie humor i strategiczne myślenie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się