12 premier gier na obecny tydzień. Oczekiwane wyścigi, ciekawy shooter, powrót superbohatera, odświeżone RPG…

Jest w czym wybierać. Premiery na obecny tydzień rozpieszczą zarówno tych, którzy czekają na wielkie marki, jak i tych lubujących się w czymś mniejszym.

Jak co poniedziałek podpowiadamy Wam, na jakie tytuły warto zwrócić uwagę w nowym tygodniu. Tym razem skupiamy się na premierach gier, które pojawią się na komputerach, konsolach oraz urządzeniach przenośnych w dniach 2-8 października.

Nadal można powiedzieć, że mamy dobrą passę na rynku, a nowości wysypują się niczym grzyby po deszczu. Co prawda nie są to jedynie giganty, których w październiku oczywiście nie zabraknie, lecz nie samymi tytułami AAA człowiek żyje. Kto skupia się tylko na tych największych produkcjach, niech koniecznie zajrzy do naszego zestawienia premier na obecny miesiąc, gdzie prezentujemy 13 gier, które mogą być tegorocznymi hitami.

Tutaj zaczynamy na ostro od gry, która pretenduje do tytułu najlepszych wyścigów tego roku!

Forza Motorsport 7

Tej gry przedstawiać nikomu nie trzeba. Turn 10 Studios wraz z firmą Microsoft po raz kolejny chcą dać nam wyścigi, które zmiotą konkurencję z powierzchni asfaltu. Pobawimy się na trzydziestu zróżnicowanych torach i siądziemy za kierownicą ponad 700 licencjonowanych samochodów!

Kto zamierza odpalić Forza Motorsport 7 na blaszakach, niech koniecznie zerknie na wymagania sprzętowe, które publikowaliśmy w tej wiadomości.

 • Platformy: PC z Windows 10, Xbox One
 • Data premiery w Polsce: 3 października
 • Producent: Turn 10 Studios
 • Wydawca w Polsce: Microsoft

Na drugiej stronie humor i strategiczne myślenie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 (KOMENTARZ) w “12 premier gier na obecny tydzień. Oczekiwane wyścigi, ciekawy shooter, powrót superbohatera, odświeżone RPG…

 • 3 października 2017 at 11:20
  Permalink

  Jest klimat !!!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: