Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Patch 1.60 do GT Sport. Nowa aktualizacja wpływa na wstrząsy

Studio Polyphony Digital wydało dzisiaj patch 1.60 do GT Sport. Lista zmian długa nie jest, lecz zawiera ciekawą poprawkę dotyczącą odbijania się od siebie samochodów.

Gran Turismo Sport dostało właśnie aktualizację oznaczoną numerem 1.60. Deweloperzy skupili się na poprawie rożnych błędów, choć nie raczyli o wszystkich wspomnieć na liście zmian, która prezentuje się następująco:

Patch 1.60 do GT Sport – zmiany

Najważniejsze zmiany

  • Tryb sportowy i poczekalnia
    – Zmniejszono wstrząsy powodowane kontaktem między samochodami w trakcie wyścigu. Auta będą się teraz z mniejszym impetem odbijać od innych aut po kontakcie. (Wstrząsy powodowane kontaktem między samochodami w wyścigach „Otwartej poczekalni” pozostały niezmienione).

Inne poprawki i zmiany

  • Naprawiono błąd, który sprawiał, że w edytorze barw numer samochodu umieszczony na masce MAZDY RX-VISION GT3 CONCEPT był zniekształcony.
  • Naprawiono błąd, który w niewłaściwy sposób zmieniał dźwięk silnika na torze owalnym po wybraniu MAZDY RX-VISION GT3 CONCEPT i zastosowaniu zmian w ustawieniach samochodu lub „Równowadze osiągów” (RO) w „Ustawieniach przepisów”.
  • Usunięto różne inne błędy.

I to by było na tyle w tej aktualizacji. Zmniejszenie wstrząsów po kontakcie z innymi autami wyszło Waszym zdaniem na plus?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się