Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe Battle Royale już na PS4. Otwarta beta

Subskrybenci PlayStation Plus, którzy pobiorą tę strzelaninę akcji w stylu battle royale, otrzymają ekskluzywne przedmioty w grze.

Developer Daybreak Games ogłosił, że H1Z1: Battle Royale jest już dostępna za darmo na PlayStation 4. Ta strzelanina battle royale jest obecnie dostępna jako otwarta beta, a pełna wersja gry ma się ukazać jeszcze w tym roku.

H1Z1 zaprojektowano od nowa specjalnie dla grających na platformie PlayStation 4. Gra posiada między innymi większy arsenał, z sześcioma nowymi broniami, oraz w pełni przeprojektowany interfejs użytkownika. Mecze są szybkie i pełne szaleńczej walki o przetrwanie. Nowy system progresji broni sprawia, że gracze angażują się mocniej, rywalizując o zdobycie często pojawiających się zrzutów sprzętu, którego wartość zwiększa się wraz z upływem czasu.

PlayStation 5: ten potężny procesor może być sercem nowej konsoli

H1Z1 zostało przez nas stworzone od nowa na PlayStation 4 tak, by trafiało do fanów strzelanin akcji. Cechuje się szybkim tempem, intuicyjnością, a 15-minutowe mecze przekładają się na pełne rozrywki, intensywne sesje – powiedział Terrence Ye, producent H1Z1. – Podczas zamkniętej bety dotarły do nasz fantastyczne, pozytywne reakcje na proponowaną przez nas formę rozgrywki i jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że wszyscy gracze korzystający z platformy PlayStation 4 będą nareszcie mogli doświadczyć intensywnej akcji H1Z1: Battle Royale dzięki początkowi otwartych testów beta.

Sterowanie w H1Z1 zostało na PS4 dostosowane do maksymalnego tempa rozgrywki i siania destrukcji. Dzięki dobrze znanej kołowej strukturze menu broni, gracze mogą szybko przełączać się między bronią palną a granatami. System ekwipunku typu grab-and-go ułatwia zaś graczom zbieranie sprzętu w biegu.

Jeśli chodzi o zrzuty sprzętu z powietrza, nigdy wcześniej nie pełniły one aż tak istotnej roli w H1Z1. Jako że stanowią podstawową metodę zdobywania najlepszej broni i przedmiotów, gracze muszą podejmować strategiczne decyzje o stawaniu do rywalizacji o masowe zrzuty powietrzne, by zdobyć silniejszy pancerz i uzbrojenie. Ostrożniejsi gracze mogą udać się w poszukiwanie specjalnych skrzynek ze sprzętem o podobnie wyższym poziomie, które ukryto na mapie. Muszą tylko nasłuchiwać informacji płynących z radio, a w bliskiej odległości także specjalnego sygnału.

Pakiety H1Z1: Battle Royale PS4
Dla grających w otwartą betę H1Z1 na PlayStation 4 stworzono trzy specjalne pakiety w edycji limitowanej:

  • Pakiet Startowy (7.49 EUR)
  • Pakiet Standardowy (25.64 EUR)
  • Pakiet Deluxe (62.99 EUR)

Członkowie PlayStation Plus otrzymują także jeden darmowy pakiet, który zapewnia dwa przedmioty z oferty dostępnej w skrzynkach Nemesis Crate – taktyczny pancerz oraz plecak odkrywcy.

Źródło: materiał producenta

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%