Darmowe Battle Royale na PS4 pobrane ponad 10 milionów razy. Prezenty od dewelopera

Darmowe Battle Royale na PS4 pobrane ponad 10 milionów razy. Prezenty od dewelopera
Newsy PS4

H1Z1: Battle Royale na PlayStation 4 cieszy się braniem. Deweloperzy nagradzają z tej okazji graczy małymi bonusami.

Daybreak Games ogłosiło, że w H1Z1, pionierską samodzielną produkcję z gatunku battle royale, zagrało na PlayStation 4 ponad 10 milionów graczy od czasu wejścia gry w tryb otwartej bety 22 maja 2018.

Pierwszego miesiąca otwartej bety H1Z1 gracze poświęcili grze ponad 102 milionów godzin. Aby uczcić ten fakt, Daybreak Games oferuje wszystkim osobom, które pobrały H1Z1 na PlayStation 4 skórki Darkfire Pickup Truck oraz Sunrise Parachute za darmo. Gracze, którzy zalogowali się w H1Z1 przed 8:59 rano CEST w środę 27 czerwca 2018 otrzymają te przedmioty automatycznie – pojawią się one bezpośrednio w ich ekwipunku.

Darmowy Mortal Kombat do pobrania w finalnej wersji

Stworzona od nowa specjalnie dla graczy konsolowych, gra H1Z1: Battle Royale cechuje się szybką, dającą satysfakcję i szaleńczą akcją, zoptymalizowanym dla konsoli sterowaniem, kołowym menu broni, systemem grab-and-go pozwalającym na łatwe zbieranie broni i przedmiotów oraz całkowitym brakiem konieczności zarządzania ekwipunkiem.

H1Z1 Battle Royale

H1Z1: Battle Royale – informacje i zwiastun

H1Z1 zaprojektowano od nowa specjalnie dla grających na platformie PlayStation 4. Gra posiada między innymi większy arsenał, z sześcioma nowymi broniami, oraz w pełni przeprojektowany interfejs użytkownika. Mecze są szybkie i pełne szaleńczej walki o przetrwanie. Nowy system progresji broni sprawia, że gracze angażują się mocniej, rywalizując o zdobycie często pojawiających się zrzutów sprzętu, którego wartość zwiększa się wraz z upływem czasu.

Sterowanie w H1Z1 zostało na PS4 dostosowane do maksymalnego tempa rozgrywki i siania destrukcji. Dzięki dobrze znanej kołowej strukturze menu broni, gracze mogą szybko przełączać się między bronią palną a granatami. System ekwipunku typu grab-and-go ułatwia zaś graczom zbieranie sprzętu w biegu.

Jeśli chodzi o zrzuty sprzętu z powietrza, nigdy wcześniej nie pełniły one aż tak istotnej roli w H1Z1. Jako że stanowią podstawową metodę zdobywania najlepszej broni i przedmiotów, gracze muszą podejmować strategiczne decyzje o stawaniu do rywalizacji o masowe zrzuty powietrzne, by zdobyć silniejszy pancerz i uzbrojenie. Ostrożniejsi gracze mogą udać się w poszukiwanie specjalnych skrzynek ze sprzętem o podobnie wyższym poziomie, które ukryto na mapie. Muszą tylko nasłuchiwać informacji płynących z radio, a w bliskiej odległości także specjalnego sygnału.

Pakiety H1Z1: Battle Royale PS4
Dla grających w otwartą betę H1Z1 na PlayStation 4 stworzono trzy specjalne pakiety w edycji limitowanej:

  • Pakiet Startowy (7.49 EUR)
  • Pakiet Standardowy (25.64 EUR)
  • Pakiet Deluxe (62.99 EUR)

Członkowie PlayStation Plus otrzymują także jeden darmowy pakiet, który zapewnia dwa przedmioty z oferty dostępnej w skrzynkach Nemesis Crate – taktyczny pancerz oraz plecak odkrywcy.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

 

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie