Darmowy Mortal Kombat do pobrania w finalnej wersji

Jeśli lubicie klasyczne odsłony Mortal Kombat, mamy dla Was coś ciekawego – w sieci wylądowała finalna wersja darmowej bijatyki tworzonej przez fana uniwersum, a w niej jeszcze więcej brutalności, krwi i wyrywania kręgosłupów.

O darmowych grach Mortal Kombat powstających w środowisku M.U.G.E.N (program na licencji freeware do tworzenia własnych bijatyk 2D) pisaliśmy już kilkukrotnie, lecz mamy dobry argument, by zrobić to po raz kolejny.

Jak zauważył serwis DSO Gaming, Borg117 wydał ostateczną wersję swojej niesamowitej gry MK Mugen, która nosi miano Mortal Kombat Project 4.1 Season 2 Final. Choć nazwa przydługaśna i średnio zachęcająca, niech Was to nie zwiedzie.

Po pierwsze – opisywany Mortal Kombat jest całkowicie za darmo; po drugie – to jedna z najlepszych wersji, jakie stworzono w środowisku M.U.G.E.N, a finalna edycja zawiera dodatkowe usprawnienia rozgrywki, takie jak bardziej zrównoważone reakcje bossów oraz szybkość i lepsze kolizje. W finalnej wersji usprawniono również przejście między piętrami na mapach ( kamera porusza się płynniej).

To jednak nie wszystko. Mortal Kombat Project 4.1 Season 2 Final zawiera nowe areny, nową postać, nowe postawy i zwycięskie pozy dla ninja i cyborgów, ulepszoną grafikę krwi dla wszystkich postaci, nowe paski energii, które są teraz w HiRes, czy zdolność wykonywania fatality na Shao Kahnie i animowanego Dana Fordena.

Darmowy Mortal Kombat Project 4.1 Season 2 Final do pobrania

Poniżej znajdziecie filmik prezentujący przeróżne fatality wykonane na Shao Kahnie!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.