Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowa gra Battle Royale z dużą aktualizacją. Postapokaliptyczna mapa na początek

Ulubiona mapa fanów zostaje dodana do H1Z1 Battle Royale w dużej aktualizacji wersji PC wraz z ulepszeniami animacji, środowiska i mechaniki rozgrywki.

Daybreak Games wypuściło wczoraj ogromną aktualizację dla wersji PC gry H1Z1, pionierskiej samodzielnej produkcji z gatunku battle royale, która zawiera nową mapę, ulepszenia animacji i wiele więcej.

Darmowa gra H1Z1 Battle Royale – aktualizacja

Nowa mapa w grze, Outbreak, to postapokaliptyczny świat o przestrzeni 8×8 kilometrów kwadratowych, zaprojektowany tak, by wzmocnić szybką, szaleńczą rozgrywkę w stylu battle royale. W Outbreak znajdziemy charakterystyczne elementy krajobrazu pochodzące z Z1, pierwszej mapy H1Z1 z czasów fazy Early Access.

14 premier na obecny tydzień. Wybieramy najlepsze gry!

Outbreak zawiera nowe elementy terenu, ważne punkty, elementy graficzne i tekstury, wraz z ulepszeniami uwielbianych przez fanów środowisk z Z1, co tworzy dynamiczne i skrojone pod rywalizację doświadczenie battle royale. Mapa Outbreak jest już dostępna w trybach Solo, Duos oraz Fives na Windows PC.

Obok nowej mapy, aktualizacja wprowadza zmiany do mechaniki gry, które pozwolą graczom powrócić do rozgrywki w klasycznym stylu H1Z1. Wśród nich znajdziemy nowe ruchy biegu i skoków oraz animacje niezbędne, by stworzyć szybszy i bardziej responsywny system rozgrywki, który zapewnia dające satysfakcję i intuicyjne walki. Klasyczne wskazówki dźwiękowe także powracają wraz z tą aktualizacją.

O  H1Z1:

H1Z1 to szybka, nastawiona na rywalizację strzelanka battle royale. Zeskocz na spadochronie i szukaj broni, amunicji, pojazdów i zasobów, by utrzymać się przy życiu. Gdy mapa zmniejsza się wraz z zacieśnianiem się chmury gazu, opracuj strategię zapewniającą wygraną i przygotuj się do finałowego starcia. H1Z1 jest dostępne na Windows PC za darmo oraz znajduje się w fazie otwartej bety na PlaySation 4.

Źródło: materiał producenta

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%