Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

14 premier na obecny tydzień. Wybieramy najlepsze gry!

Końcówka czerwca będzie naprawdę ciekawa, jeśli chodzi o premiery gier. Na rynku zadebiutuje przede wszystkim The Crew 2, lecz to oczywiście nie wszystko. Oprócz oczekiwanych wyścigów zobaczymy sporo innych produkcji, na które warto zwrócić uwagę. Na którą grę najbardziej czekacie?

Tradycyjnie w poniedziałek proponujemy Wam przegląd najciekawszych naszym zdaniem premier na najbliższe dni. Obecne zestawienie obejmuje tytuły, które pojawią się na rynku w okresie od 25 czerwca do 1 lipca 2018.

Na początek kontynuacja wyścigów od studia Ivory Tower, które zostaną wydane pod szyldem Ubisoftu. Mowa oczywiście o The Crew 2. Zapewne wielu z Was wzięło udział w otwartych testach, zatem nie kupujemy przysłowiowego kota w worku.

The Crew 2

The Crew 2 pojawi się na całym świecie już 29 czerwca 2018 r. Na PlayStation 4, Xbox One i PC. Posiadacze Gold Edition mogą wypróbować pełną wersję The Crew 2 jeszcze przed premierą, w ramach wczesnego dostępu, począwszy od 26 czerwca, na systemie PlayStation 4, Xbox One i PC. To zaledwie jeden dzień po zakończeniu otwartej bety.

Wyprodukowane przez Ubisoft Ivory Tower z siedzibą w Lyonie, The Crew 2 pozwoli graczom poczuć ekscytację związaną z duchem amerykańskich sportów motorowych. Otwarty świat gry pozwoli fanom wyścigów sprawdzić się w niekończących się wyzwaniach rywalizacji i eksploracji. Od wybrzeża do wybrzeża, gracze będą odkrywali całe USA i rywalizowali o tytuł największego mistrza sportów motorowych w historii. Do dyspozycji będą mieli szereg egzotycznych samochodów, łodzi i samolotów, dominując scenę sportów motorowych na lądzie, wodzie i w powietrzu. Wyzwania i inspiracje znajdą w czterech różnych rodzinach sportów motorowych – wyścigów ulicznych, terenowych, zawodowych i freestylowych. W każdej z nich dostępny będzie ogromny wybór różnych typów pojazdów.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 29 czerwca
  • Producent: Ivory Tower
  • Wydawca: Ubisoft

Na drugiej stronie shooter od Ubisoftu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%