14 premier na obecny tydzień. Wybieramy najlepsze gry!

14 premier na obecny tydzień. Wybieramy najlepsze gry!
Polecamy Premiery gier Premiery tygodnia

Tradycyjnie w poniedziałek proponujemy Wam przegląd najciekawszych naszym zdaniem premier na najbliższe dni. Obecne zestawienie obejmuje tytuły, które pojawią się na rynku w okresie od 25 czerwca do 1 lipca 2018.

Na początek kontynuacja wyścigów od studia Ivory Tower, które zostaną wydane pod szyldem Ubisoftu. Mowa oczywiście o The Crew 2. Zapewne wielu z Was wzięło udział w otwartych testach, zatem nie kupujemy przysłowiowego kota w worku.

The Crew 2

The Crew 2 pojawi się na całym świecie już 29 czerwca 2018 r. Na PlayStation 4, Xbox One i PC. Posiadacze Gold Edition mogą wypróbować pełną wersję The Crew 2 jeszcze przed premierą, w ramach wczesnego dostępu, począwszy od 26 czerwca, na systemie PlayStation 4, Xbox One i PC. To zaledwie jeden dzień po zakończeniu otwartej bety.

Wyprodukowane przez Ubisoft Ivory Tower z siedzibą w Lyonie, The Crew 2 pozwoli graczom poczuć ekscytację związaną z duchem amerykańskich sportów motorowych. Otwarty świat gry pozwoli fanom wyścigów sprawdzić się w niekończących się wyzwaniach rywalizacji i eksploracji. Od wybrzeża do wybrzeża, gracze będą odkrywali całe USA i rywalizowali o tytuł największego mistrza sportów motorowych w historii. Do dyspozycji będą mieli szereg egzotycznych samochodów, łodzi i samolotów, dominując scenę sportów motorowych na lądzie, wodzie i w powietrzu. Wyzwania i inspiracje znajdą w czterech różnych rodzinach sportów motorowych – wyścigów ulicznych, terenowych, zawodowych i freestylowych. W każdej z nich dostępny będzie ogromny wybór różnych typów pojazdów.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 29 czerwca
  • Producent: Ivory Tower
  • Wydawca: Ubisoft

Na drugiej stronie shooter od Ubisoftu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie