Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Crash Bandicoot oficjalnie zapowiedziany! Jest gameplay i data premiery

Potwierdzając wcześniejsze doniesienia, Activision i Toys for Bob zapowiedziały kontynuację znanej i lubianej serii platformówek. Przy okazji ujawniono dokładną datę premiery gry i opublikowano materiały wideo.

Od kilku dni w internecie krążą przecieki dotyczące zapowiedzi Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Activision teraz kładzie kres spekulacjom, prezentując trailer z gry i ogłaszając jej datę premiery. Tytuł ma zadebiutować 2 października 2020 na PS4 i Xboksie One.

U podstaw Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas leży precyzyjny gameplay, który pokochaliśmy w latach 90. – powiedział szef studia Toys for Bob Paul Yan. – Nowa epicka przygoda obejmuje te same przestrzeń i czas, wprowadzając innowacyjne rozwiązania, które spodobają się zarówno wieloletnim fanom serii, jak i nowym graczom. Przygotujcie się na to, że na nowo zakochacie się w przedziwnych torbaczach!

Akcja produkcji będzie rozgrywać się tuż po wydarzeniach z ostatniej części. Podstawowe założenia tytułu zostały utrzymane – Crash będzie platformówką 3D, w której głównym zadaniem gracza jest pokonywanie przeszkód i przeciwników. A jeśli chodzi o nowości, to oprócz zwiększenia lokacji i ulepszenia oprawy wizualnej fani otrzymają między innymi cztery nowe maski kwantowe, które wywrą bezpośredni wpływ na gameplay. Twórcy ujawnili dwie z nich: maskę czasu i maskę grawitacji. Pierwsza spowolni wydarzenia, które będą rozgrywały się na ekranie, a druga umożliwi eksperymentowanie z grawitacją. Otrzymamy również nowe grywalne postaci.

Twórcy pokazali oficjalny trailer z gry, a oprócz tego serwis IGN.com podzielił się z internetem materiałem z elementami rozgrywki, zaopatrzonym w komentarze. Obydwa filmy prezentujemy poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się