Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Demo Crash Bandicoot 4 z datą premiery i nowa bohaterka w akcji

Fani jamraja otrzymają w przyszłym tygodniu demo Crash Bandicoot 4, ale… niestety tylko ci, którzy złożyli cyfrowy pre-order na grę.

Demo Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas będziemy mogli ogrywać od 16 września, lecz jedynie w przypadku posiadania cyfrowego pre-ordera (nieważne, czy złożonego wcześniej, czy dopiero teraz). Wersja demonstracyjna zostanie udostępniona na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

Demo Crash Bandicoot 4 – zawartość

W ramach demo sprawdzimy dwa poziomy nowego Crash’a i zagramy jako Crash lub diaboliczny Neo Cortex. Ponadto fani na własnej skórze poczują radość z władania mocą niektórych nowych Masek Kwantowych – Kupuna-Wa, kontrolującej czas, i Lani-Loli, służącej do poruszania obiektami w czasoprzestrzeni – czytamy w komunikacie wydawcy.

Demo należy pobrać przed 1 października, lecz jak informuje Activision, wersja demonstracyjna nie wygasa po pobraniu.

Cyfrowy pre-order Crash Bandicoot 4 w PlayStation Store kosztuje 289 zł (kupicie tutaj), natomiast w Microsoft Store za grę płacimy 289,99 zł (kupicie tutaj).

Crash Bandicoot 4 i nowa bohaterka Tawna

Zerknijcie jeszcze, kto nowy zawita do czwartego Crash’a. Dziewczyna imieniem Tawna jest bardzo sprytna i korzysta m.in. z linki z hakiem pozwalającej szybko pokonywać większe odległości.

Data premiery pełnej wersji gry Crash Bandicoot 4 jest planowana na 2 października tego roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się