Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Spyro 4 powstaje? Ciekawa zapowiedź w artbooku do Crash Bandicoot 4

Wiele wskazuje na to, że już wkrótce otrzymamy zapowiedź Spyro 4. Gra prawdopodobnie została zapowiedziana w artbooku do Crash Bandicoot 4.

Remake trylogii Spyro bardzo ucieszył fanów platformówek i był przy okazji całkiem niezłą grą. Najbardziej zagorzali fani fioletowego smoka z wytęsknieniem oczekiwali jednak na kolejną, pełnoprawną odsłonę serii.

Bardzo możliwe, że właśnie otrzymaliśmy jej ukrytą zapowiedź. W artbooku do Crash Bandicoot 4 pojawiła się wzmianka o kultowym smoku i jego wizerunek. Ilustrator bezpośrednio nawiązał do postaci Spyro w opisie grafiki, którą stworzył.

W odległym tle znajduje się Dingo’s Dinner, a Crash próbuje się tam dostać. Znajduje się tam też punkt odbioru jedzenia, przez który przejeżdżają samochody, a Crash skacze między nimi. Połączenie Dingo’s Dinner z futurystycznymi elementami było naprawdę zabawne (…) i jest też wskazówka dotycząca Spyro.

-Brun Croes, ilustrator artbooka Crash Bandicoot 4

Co prawda może być to jedynie miły smaczek dla fanów Spyro, ale to niemal pewne, że nowa odsłona smoczych przygód faktycznie powstaje. Reignited Trilogy było sporym sukcesem, więc Activision z pewnością nie porzuci swojej marki.

Póki co są to tylko przypuszczenia fanów, ale nie zdziwiłbym się, gdybyśmy już wkrótce ujrzeli Spyro 4 lub spin-off cyklu w formie pełnej zapowiedzi.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się