Crash Bandicoot 4

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Crash Bandicoot 4 – wyciekły screeny i data premiery. Dzisiaj pokaz gry [Aktualizacja]

[Aktualizacja]

Pokaz Crash Bandicoot 4: It’s About Time odbędzie się dzisiaj o godzinie 17:00. To już potwierdzona informacja!

[Oryginalna wiadomość]

Według pogłosek, które krążą w sieci, oficjalnej zapowiedzi nowego Crasha możemy spodziewać się jeszcze dziś. Tymczasem do internetu przedostały się pierwsze screeny z produkcji.

W zeszły weekend w sieci pojawiły się obrazki z platformówki. Są one dość słabej jakości, ale lepsze to niż nic. Ponadto, co jest bardzo ważne, na jednym ze screenów widnieje data premiery CB4. Jeśli wierzyć tej informacji, fani serii otrzymają Crash Bandicoot 4: It’s About Time dokładnie 9 października 2020.

To nie pierwszy przeciek dotyczący tytułu: kilka dni temu prezentowaliśmy również okładkę i opis gry. Oto on: Crash odpoczywa i zwiedza swoją wyspę w 1998, kiedy odkrywa tajemniczą maskę ukrytą w jaskini, Lani-Loli. Maska jest jedną z masek kwantowych i najwyraźniej zna Aku-Aku, przyjaciela maski Crasha! Pojawia się Kwantowy Portal w pobliżu naszych bohaterów, którzy postanawiają przejść do różnych czasów i wymiarów, aby powstrzymać każdego, kto jest odpowiedzialny za chaos.

Według pogłosek, najnowsza odsłona przygód Crasha zostanie oficjalnie zapowiedziana jeszcze dziś podczas Summer Game Fest. Wydarzenie ma rozpocząć się w godzinach popołudniowych.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time zmierza na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Według nieoficjalnych informacji, tworzeniem tytułu zajmuje się studio Toys for Bob. Poniżej zamieszczamy wspomniane screeny.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się