Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Na ile godzin starczy Crash Bandicoot 4?

Najnowsza odsłona sympatycznego rudzielca nie należy do najkrótszych, zwłaszcza jeżeli zechcecie z niej wycisnąć wszystkie soki.

Crash Bandicoot 4 to platformówka, którą ukończycie  w czasie od 6 do 8 godzin. Rzecz jasna sporo zależy od Waszych umiejętności i samozaparcia. Tytuł nie należy bowiem do łatwych, więc do niektórych poziomów będzie wracać wielokrotnie.

Jeżeli jednak należycie nosicie miano graczy hardkorowych, na pewno będziecie zainteresowany ukończeniem tytułu w 100%. Wymagać to będzie od Was rozglądania się za poukrywanymi skrzynkami, zbierania jabłek a także poznania leveli na pamięć! W najnowszej odsłonie bowiem powracają próby czasowe, motywujące nas do przejścia konkretnego poziomu w jak najkrótszym możliwie czasie.

Za determinację zostaniemy hojnie obdarzeni: dodatkowymi skórkami czy etapami, w których pokierujemy takimi postaciami jak Neo Cortex-odwieczny wróg jamraja czy Tawna-dziewczyna Crasha. W ten sposób wydłużycie zabawę z tytułem przynajmniej do 20 godzin. Chcecie dowiedzieć się więcej o grze Crash Bandicoot 4? Wypatrujcie naszej recenzji!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się