Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Crash Bandicoot bez mikropłatności. Twórcy dementują plotki

Toys For Bob reaguje na przybierające w ostatnim czasie na sile pomówienia: w nowej odsłonie Crasha nie będzie żadnych mikrotransakcji.

Activision zaprezentowało niedawno Crash Bandicoot 4: It’s About Timeprzedstawiając zwiastun i pierwsze szczegóły na temat gry. Tymczasem w internecie zaczęły pojawiać się pogłoski, jakoby produkcja miała oferować mikropłatności. Tak przynajmniej zasugerowała strona Microsoftu.

Szczęśliwie okazało się jednak, że na stronie był błąd. Twórcy z Toys For Bob szybko zareagowali na pomówienie, ogłaszając w mediach społecznościowych, że w Crashu 4 nie będzie żadnych dodatkowych transakcji. Na pewno plotka została zdementowana w porę – gracze już zaczęli oskarżać Activision o psucie kolejnej gry.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time zadebiutuje 2 października 2020 na PS4 i Xboksie One. Akcja produkcji ma rozgrywać się tuż po wydarzeniach z ostatniej części. Podstawowe założenia serii zostały utrzymane – tytuł będzie platformówką 3D, w której głównym zadaniem gracza jest pokonywanie przeszkód i przeciwników. Natomiast jeśli chodzi o nowości, to oprócz zwiększenia lokacji i ulepszenia oprawy wizualnej fani otrzymają między innymi cztery nowe maski kwantowe, które wywrą bezpośredni wpływ na gameplay. Otrzymamy również nowe grywalne postaci.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się