Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Crash Bandicoot 4 z trybem dla wielu graczy, sugeruje PS Store

Choć oficjalnie nic o tym nie powiedziano, w PlayStation Store – na karcie gry Crash Bandicoot 4: It’s About Time – widnieje jasno, że czekają nas zmagania wieloosobowe. 

Activision ujawniło niedawno istnienie Crash Bandicoot 4: It’s About Time, przedstawiając zwiastun i pierwsze szczegóły. Wśród nich nie pojawiło się jednak nawet słowo na temat ewentualnego multiplayera, a jak widać w PS Store, coś takiego dostaniemy.

W PlayStation Store pojawiła się informacja, że w grze znajdzie się Wieloosobowa gra offline (2–4 graczy). Najprawdopodobniej odnosi się to lokalnej (kanapowej) współpracy na jednym ekranie, lecz równie dobrze możemy zobaczyć w grze jakiś rodzaj rywalizacji w postaci mini-gierek. Od razu nasuwa się na myśl tytuł Crash Bash z pierwszego PlayStation, gdzie właśnie kilku graczy na jednym ekranie konkurowało wspólnie i z bossami. Kto wie, może dostaniemy właśnie coś w tym stylu, a może do czwórki trafi… remake Crash Bash? Byłoby naprawdę świetnie.

Jeśli chodzi o fabułę nadchodzącej gry, tak w skrócie się prezentuje: Neo Cortex i N. Tropy kontratakują! Tym razem uwzięli się nie tylko na ten wszechświat, ale na wszystkie możliwe wymiary! Crash i Coco muszą ocalić wieloświat, odnajdując cztery maski kwantowe i naginając reguły rzeczywistości.

Nasz bohater otrzyma nowe możliwości, które wykorzystamy dzięki czterem maskom. Póki co ujawniono dwie z nich – maskę czasu oraz maskę grawitacji.

Crash Bandicoot 4 ma zadebiutować 2 października 2020 na konsolach PS4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się