Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Call of Duty: Advanced Warfare cały czas na szczycie

GTA V tradycyjnie depcze po piętach produkcji od Activision.

Mamy dla Was kolejne dane dotyczące sprzedaży gier w Wielkiej Brytanii. W zasadzie niewiele różnią się one od zeszłotygodniowych, które możecie znaleźć w tym miejscu. Pierwsze miejsca nadal przypada Call of Duty: Advanced Warfare, które od dwóch tygodni okupuje pozycję lidera.

Na drugim miejscu znalazło się tradycyjnie GTA V, a trzecie przypada FIFE 15. Jak widać, gracze cały czas spragnieni są gier od największych wydawców. Zaskoczeniem jest z kolei skok o cztery miejsca Assassin’s Creed: Unity, które teraz zajmuje czwartą pozycję. Prawdopodobnie dobry wynik gry od Ubisoftu podyktowany jest promocją na Wyspach. Gra jest tam teraz tańsza o mniej więcej pięć funtów.

Sprawdźcie poniżej TOP 10 najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii z zeszłego tygodnia.

  1. Call of Duty: Advanced Warfare
  2. Grand Theft Auto V
  3. FIFA 15
  4. Assassin’s Creed: Unity
  5. Minecraft: Xbox Edition
  6. Minecraft: PlayStation Edition
  7. Destiny
  8. Call of Duty: Ghosts
  9. Far Cry 4
  10. The Crew
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się