Blue Beetle jednak bez Sharon Stone. Przeciwniczkę bohatera DC zagra Susan Sarandon

Susan Sarandon w serialu Ray Donovan / dołączy do filmu Blue Beetle
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Uniwersum

Nie sprawdziły się pierwsze doniesienia na temat obsady Blue Beetle, nowego filmu z uniwersum DC. Sharon Stone jednak nie pojawi się w projekcie – a przynajmniej nie w zapowiadanej roli.

Choć dotychczasowe informacje sugerowały, że udział aktorki jest „niemal pewny”, dziś wiemy już, że w Victorię Kord wcieli się ktoś inny. Wybór twórców padł na Susan Sarandon, dla której będzie to debiut w filmowym uniwersum DC. Jak na razie nie podano jeszcze żadnych szczegółów dotyczących jej nowej postaci; wiadomo jedynie, że Victoria będzie przeciwniczką głównego bohatera. Jest to całkowicie nowa bohaterka, stworzona specjalnie na potrzeby filmu.

Głównym bohaterem Blue Beetle jest Jaime Reyes, nastolatek, które uzyskuje supermoce za sprawą tajemniczego skarabeusza. To trzecie już wcielenie tej postaci; wcześniejszym był Ted Kord, z którym najprawdopodobniej będzie wiązać się bohaterka Susan Sarandon. Fani sugerują bowiem, że Victoria jest żoną Teda.

W tytułową postać wcieli się Xolo Mariduena, którego możecie kojarzyć z serialu Cobra Kai. Oprócz niego – a także wspomnianej Susan Sarandon – na ekranach pojawią się m.in. George Lopez, Adrianna Barraza, Elpidia Carrillo, Damián Alcázar, Belissa Escobedo, Roul Max Trujillo, Bruna Marquezine oraz Harvey Guillén.

Premierę filmu zaplanowano na 18 sierpnia 2023 roku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy ruszy produkcja; najprawdopodobniej ekipa znajdzie się na planie w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie