Sharon Stone może jeszcze wrócić do uniwersum DC. Aktorka zainteresowana rolą w Blue Beetle

Sharon Stone w filmie What About Love
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

Sharon Stone prowadzi rozmowy w kwestii roli w nadchodzącym filmie Blue Beetle osadzonym w uniwersum DC.

Negocjacje są już niemal zakończone, zatem udział aktorki w nowej produkcji jest prawie pewny. Stone wcieli się w Victorię Kord, postać stworzoną specjalnie na potrzeby filmu. Victoria jest żoną Teda Korda, czyli jednego z wcześniejszych superbohaterów znanych jako Blue Beetle. Główną postacią w nadchodzącym filmie będzie jednak późniejszy bohater, Jaime Reyes, nastolatek meksykańskiego pochodzenia, który pewnego dnia uzyska supermoce za sprawą tajemniczego skarabeusza.

Aktorka w przeszłości pojawiła się już w widowisku z uniwersum DC. Chodzi o film Kobieta-Kot z Halle Berry w tytułowej roli. Stone wcieliła się wówczas w Laurel Hedare, główną przeciwniczkę Catwoman. Produkcja zapisała się jednak niezbyt chlubnie w historii adaptacji komiksów; całe szczęście utalentowana przecież Stone nie zrezygnowała całkowicie z kina superbohaterskiego.

Blue Beetle wyreżyseruje Ángel Manuel Soto na podstawie scenariusza, za który zabrał się Gareth Dunnet Alcocer. W główną rolę wcieli się Xolo Mariduena, którego możecie kojarzyć głównie z roli Miguela w serialu Cobra Kai. Premierę wyznaczono wstępnie na 18 sierpnia 2023 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie