Bayonetta 3 oficjalnie tylko dla dorosłych. Czyżby Nintendo szykowało ujawnienie daty premiery?

Bayonetta 2 od Platinum Games
Newsy Switch

Wygląda na to, że już niedługo wreszcie poznamy datę premiery Bayonetta 3. Gra otrzymała ocenę klasyfikacyjną „tylko dla dorosłych”.

Jak zauważył użytkownik Twittera, na stronie Big N pojawiła się ocena klasyfikacyjna trzeciej Bayonetty wystawiona przez ESRB. Produkcja otrzymała kategorię M, czyli tylko dla dorosłych, za obrazowanie przemocy, krwi, gore i – kto by się spodziewał – częściowej nagości oraz występowanie wulgaryzmów.

Opublikowanie oficjalnej oceny klasyfikacyjnej może wskazywać, że wkrótce zobaczymy kolejne materiały z Bayonetta 3 i/lub wreszcie poznamy datę premiery. Przypominam, że produkcja ma zadebiutować jeszcze w tym roku, więc gracze mają prawo niecierpliwić się brakiem informacji na temat terminu wydania tego tytułu. Oczywiście nie mamy nadal absolutnej pewności co do tego, kiedy Nintendo podzieli się kolejnymi konkretami.

Trzecia odsłona serii Bayonetta ma „przekroczyć wszelkie oczekiwania” fanów. Reżyser gry jakiś czas temu ujawnił, że w tytule pojawi się bardziej rozbudowany system summonów z poprzedniej odsłony. Dodatkowo inny deweloper polecił graczom ukończenie wcześniejszych części cyklu, aby móc w pełni cieszyć się przygodą.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie