Data premiery Bayonetta 3 to już żadna tajemnica. Oto nowy zwiastun

Bayonetta 3 - data premiery oficjalnie ujawniona na zwiastunie
Newsy Switch

Nie musieliśmy długo czekać. Wreszcie ujawniono datę premiery Bayonetta 3. Produkcja PlatinumGames zadebiutuje już jesienią bieżącego roku tylko na Nintendo Switch.

Jako konkretny termin debiutu wyznaczono dzień 28 października. W sieci pojawił się też świeżutki zwiastun z paroma bardzo efektywnymi fragmentami rozgrywki. Przedstawiono w nim również kolejne informacje na temat fabuły.

Jest też dobra wiadomość dla kolekcjonerów. Potwierdzono, że wraz z grą na rynku pojawi się edycja kolekcjonerska, która zaoferuje kilka ciekawych bonusów. Wydanie Trinity Masquerade Edition zawiera artbook, trzy specjalne okładki oraz śliczne pudełko. Skromnie, ale za to bez zapychaczy. Cena zostanie ujawniona w późniejszym terminie.

Na koniec coś dla graczy, którzy chcą dopiero zacząć swoją przygodę z serią na Nintendo Switch, ale nie przepadają za cyfrowymi wydaniami gier. Nintendo potwierdza, że pierwsza odsłona cyklu otrzyma pudełkową wersję na Switchu. Do tej pory gra była dostępna na tej platformie jedynie w cyfrowym sklepie eShop i w formie kodu dołączanego do zbioru Bayonetta 1+2.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie