Jedna z najgorszych gier roku zostanie wkrótce wyłączona

Babylon's Fall umarło. Potworek z tamtego roku dostał smutny opis patcha
Newsy PC PS4 PS5

Babylon’s Fall to jedna z najgorzej ocenianych gier tego roku. Produkcja gości na swoich serwerach tak małą liczbę graczy, że twórcy zdecydowali się je zamknąć.

Serwery produkcji PlatinumGames nie pozostaną otwarte nawet przez rok od premiery. Potwierdzono, że gra przestanie działać już 27 lutego 2023 roku, co oznacza też, że nie otrzyma po tym terminie żadnych zaplanowanych aktualizacji. Znika też ze sprzedaży.

Z przykrością informujemy, że 27 lutego 2023 roku zakończymy świadczenie usług związanych z grą. W związku z tym odwołamy również zaplanowane przez nas aktualizacje. Jeśli chodzi o plan na przyszłość, Sezon 2 będzie trwał do wtorku, 29 listopada 2022 roku, zgodnie z planem, a Sezon Finałowy rozpocznie się od konserwacji zaplanowanej na ten sam dzień. Sezon Finałowy to okres, w którym możecie zdobyć nagrody rankingowe z Sezonu 2.
Jako sposób wyrażenia naszej wdzięczności dla wszystkich naszych graczy, planujemy wdrożyć tak wiele wydarzeń i innych inicjatyw, jak to tylko możliwe, prowadząc do zakończenia usługi.

Fragment ogłoszenia twórców

Zamknięcie serwerów oznacza nie tylko odcięcie możliwości grania po sieci, ale też całkowite zablokowanie dostępu do podstawowej wersji produkcji. Jeśli kupiliście ten tytuł, możecie się z nim pożegnać.

Zamknięcie serwerów Babylon’s Fall było jedynie kwestią czasu. Ostatnimi czasy na PC w rozgrywkę angażowało się dosłownie kilku graczy, a zapewne niewiele lepiej sytuacja wyglądała na konsolach PlayStation.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie