Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Z Battlefield V wycięto masę treści. Gra mogła być dużo bardziej zróżnicowana

DICE wycięło z Battlefield V bardzo dużo zawartości. Gracze dotarli do nieznanych wcześniej broni, map i przedmiotów z gry.

Piąta odsłona Battlefield była raczej średnio udaną grą. O ile podstawowe mechaniki były zaprojektowane naprawdę nieźle, tak rozwój gry pozostawiał wiele do życzenia. DICE zaprzestało wsparcia swojej produkcji po wydaniu kilu większych epizodów, z czego część z nich nie zachwycała ilością i jakością treści.

Jeden z byłych pracowników DICE podzielił się niepublikowanymi wcześniej grafikami koncepcyjnymi, które prezentują skasowane mapy. Co więcej, gracze dotarli do ogromu treści, która nie znalazła się ostatecznie w grze,

Jest wśród niej ponad 50 broni, przedmiotów, pojazdów i wiele, wiele więcej. Ilość niedodanych materiałów robi wrażenie i wielka szkoda, że ostatecznie rzeczone assety nie trafiły do gry. Być może trafią one do gry w formie fanowskiej modyfikacji, ale z pewnością nie za sprawą DICE, które ostatecznie zakończyło aktualizowanie BFV o nową zawartość.

Poniżej możecie zobaczyć filmik prezentujący część usuniętej treści. Niektóre zasoby zostały dokończone, a inne pozostały w fazie wczesnych koncepcji.

DICE aktualnie pracuje nad kolejną odsłoną Battlefield, która – według EA – ma być największą w historii serii. Oczekiwania są bardzo duże, fani czekają na pierwszy zwiastun, a już wkrótce EA powinno uchylić rąbka tajemnicy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się