Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Battle Royale w Ghost Recon Wildlands? Ciekawa odpowiedź Ubisoftu

Gra, która idealnie by się nadawała jako Battle Royale, może nie dostać szansy na rozwój.

Nie da się ukryć, że ogromna i zróżnicowana mapa Boliwii w Ghost Recon Wildlands, ma zadatki na to, aby wykorzystać ją w ramach trybu Battle Royal. Z pozoru wydaje się to proste. Wystarczy dorzucić kurczącą się Strefę Bezpieczeństwa, losową broń i amunicję w różnych częściach mapy oraz możliwość rozgrywki dla 100 osób na jednym serwerze. Nic z tych rzeczy. Okazuje się, że wdrożenie takiego trybu, może w przypadku Ghost Recon Wildlands nie być w ogóle możliwe.

Jeden z graczy zapytał o szansę na wrzucenie Battle Royal do wymienionej gry na oficjalnym profilu GhostRecon na Twitterze przedstawicieli studia. Co mu odpowiedzieli?

Rozumiemy urok trybu gry Battle Royale i chociaż może to wydawać się naturalnym kierunkiem dla Ghost War. Wymagałoby to jednak zmian w strukturze gry i wyzwań technicznych, których nie można w tej chwili podjąć – czytamy w odpowiedzi.

7 premier nowego tygodnia. Trochę Call of Duty oraz coś dla fanów Blizzarda


Jak widać gracze póki co muszą obejść się smakiem i widać, że na razie nie mają co liczyć na Battle Royale w Ghost Recon Wildlands. Szkoda, bo zapewne gracze byliby z takiego trybu bardzo zadowoleni.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%