J.K. Simmons jako Jim Gordon w Lidze Sprawiedliwości - powróci w tej roli również w Batgirl

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

1 komentarz

J.K. Simmons powróci jako Jim Gordon

W styczniu rozpoczną się zdjęcia do Batgirl, nowego filmu z uniwersum DC. W obsadzie znalazł się m.in. J.K. Simmons, który ponownie wcieli się w komisarza Gordona.

J.K. Simmons jest kolejnym aktorem tworzącym niezapomniane role zarówno w uniwersum Marvela, jak i DC. W najbliższym czasie pojawi się ponownie jako J. Jonah Jameson w Spider-Man: Bez drogi do domu. W dłuższej perspektywie natomiast powróci do DC jako komisarz Jim Gordon. W tę rolę wcielił się już w 2017 roku w Lidze Sprawiedliwości.

Aktor nie krył ekscytacji nadchodzącą rolą, zwłaszcza że ma ona być nieco większa niż w filmie Zacka Snydera:

„Byłem kompletnie oszołomiony tym, że zwrócili się do mnie i chcieli, żebym jeszcze raz zagrał komisarza Gordona. Tym razem to większa rola. Myślę, że scenariusz w ciekawy sposób wprowadza Batgirl i Jima Gordona, którego mogę ukazać lepiej, niż do tej pory miałem okazję.”

– powiedział Simmons w podcaście Happy Sad Confused.

Batgirl to historia Barbary Gordon, młodej dziewczyny, która decyduje się walczyć z przestępczością w Gotham. W nadchodzącym filmie w jej postać wcieli się Leslie Grace. Oprócz niej na ekranach zobaczymy wspomnianego już J.K. Simmons, a także Brendana Frasera w roli Garfielda Lynnsa. Film wyreżyserują Adil El Arbi oraz Bilall Fallah, scenarzystką natomiast została Christina Hodson.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%