J.K. Simmons powróci jako Jim Gordon

J.K. Simmons jako Jim Gordon w Lidze Sprawiedliwości - powróci w tej roli również w Batgirl
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Uniwersum

W styczniu rozpoczną się zdjęcia do Batgirl, nowego filmu z uniwersum DC. W obsadzie znalazł się m.in. J.K. Simmons, który ponownie wcieli się w komisarza Gordona.

J.K. Simmons jest kolejnym aktorem tworzącym niezapomniane role zarówno w uniwersum Marvela, jak i DC. W najbliższym czasie pojawi się ponownie jako J. Jonah Jameson w Spider-Man: Bez drogi do domu. W dłuższej perspektywie natomiast powróci do DC jako komisarz Jim Gordon. W tę rolę wcielił się już w 2017 roku w Lidze Sprawiedliwości.

Aktor nie krył ekscytacji nadchodzącą rolą, zwłaszcza że ma ona być nieco większa niż w filmie Zacka Snydera:

„Byłem kompletnie oszołomiony tym, że zwrócili się do mnie i chcieli, żebym jeszcze raz zagrał komisarza Gordona. Tym razem to większa rola. Myślę, że scenariusz w ciekawy sposób wprowadza Batgirl i Jima Gordona, którego mogę ukazać lepiej, niż do tej pory miałem okazję.”

– powiedział Simmons w podcaście Happy Sad Confused.

Batgirl to historia Barbary Gordon, młodej dziewczyny, która decyduje się walczyć z przestępczością w Gotham. W nadchodzącym filmie w jej postać wcieli się Leslie Grace. Oprócz niej na ekranach zobaczymy wspomnianego już J.K. Simmons, a także Brendana Frasera w roli Garfielda Lynnsa. Film wyreżyserują Adil El Arbi oraz Bilall Fallah, scenarzystką natomiast została Christina Hodson.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie