Michael Keaton jako Vulture w filmie Spider-Man: Homecoming

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Michael Keaton powróci jako Vulture w kolejnej produkcji MCU

W programie Jimmy’ego Kimmela Michael Keaton zdradził, że będzie można go zobaczyć ponownie w uniwersum Marvela.

W rozmowie z prowadzącym aktor zapowiedział, że następnego dnia ma zaplanowane sceny z Vulture’em. Nie wiadomo jednak, w którym filmie Marvela mógłby teraz wystąpić. W grę wchodzi wiele produkcji, zarówno pełnometrażowych – choćby nadchodzący Morbius powiązany z uniwersum Venoma – jak i seriali na Disney+.

Przygodę z Marvelem Keaton rozpoczął w filmie Spider-Man: Homecoming, w którym po raz pierwszy wcielił się w rolę czarnego charakteru, Vulture’a. Jako że w nadchodzącym Spider-Man: Bez drogi do domu powróci wielu dotychczasowych przeciwników, mógłby się tam pojawić również Keaton. Jak na razie nie wiadomo jednak, czy w grudniu zobaczymy aktora na ekranie.

Michael Keaton niedługo pojawi się także u konkurencji, czyli w produkcji z uniwersum DC. Po blisko 30 latach od swojej poprzedniej kreacji wcieli się ponownie w rolę Batmana. Premierę filmu The Flash, w którym zobaczymy również Keatona, zaplanowano na listopad 2022 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 63 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible49%