Golas lata w Gotham Knights. Niegrzeczne mody Batgirl już do pobrania

Gotham-Knights-nude-Batgirl
Newsy PC

Gotham Knights otrzymało pierwsze nude mody, które rozbierają Batgirl dosłownie do zera. Ktoś zdziwiony? To było tylko kwestią czasu.

Społeczność moderów już działa z kolejnymi nude modami. Tym razem na celowniku Batgirl ze świeżutkiej jeszcze gry Gotham Knights. Tytuł zadebiutował 21 października, zatem wystarczył niecały miesiąc, by rozebrać wspomnianą bohaterkę.

Gdzie znaleźć nude mody Batgirl z Gotham Knights?

Póki co, w serwisie Nexusmods pojawiły się dwie rozbieranki dla Batgirl. Żeby odnaleźć mody, należy przejść do spisu wszystkich modyfikacji dla gry (pod ten adres) i na podstronach znaleźć te ze słowem nude w tytule. Żeby je w ogóle zobaczyć, należy mieć założone konto na Nexusmods i w ustawieniach konta włączyć filtr dla dorosłych.

Jeden z modów, ten bazujący na ciele Tify, można łatwo dostosować do noszenia z rękawiczkami, butami, tarczami czy pelerynami.

Na drugiej podstronie zobaczysz filmik z nude modem Batgirl.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie