Batgirl może otrzymać kontynuację. Rozmowy trwają… jeszcze przed premierą pierwszej części

Batgirl
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Uniwersum

Leslie Grace, czyli odtwórczyni tytułowej roli w filmie Batgirl, sugeruje, że trwają już rozmowy na temat kontynuacji produkcji.

Choć jesteśmy nadal przed premierą filmu, a zdjęcia do niego ledwo się zakończyły, już jest mowa o drugiej części. Tak przynajmniej sugeruje Leslie Grace w rozmowie z portalem Variety. Aktorka zdradziła, że – choć żadne decyzje jeszcze nie zapadły – twórcy w istocie rozważają już powstanie kontynuacji.

Podejście wynika z nagromadzenia wątków obecnych w produkcji. Rzeczywiście, Batgirl nie ma być wyłącznie komiksowym filmem akcji, ale poruszy również inne kwestie. Jedną z nich ma być relacja pomiędzy Barbarą Gordon, czyli tytułową superbohaterką, a jej ojcem, komisarzem policji Jimem Gordonem. Ze względu na to, że motywów w produkcji jest wiele, rozsądnym rozwiązaniem byłoby kontynuowanie niektórych z nich w odrębnej produkcji.

Wszystko zależy najprawdopodobniej od oglądalności tytułu. Batgirl ma jednak spore szanse na to, by widzowie sięgnęli po film; nowy obraz z uniwersum DC będzie dostępny wyłącznie na HBO Max. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy nastąpi premiera.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie