Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Autorzy Ancestors Legacy pracują nad grą o II wojnie światowej. Pokazano teaser

Odpowiedzialne za Ancestors Legacy i Hartred polskie studio Destructive Creations ogłosiło prace nad nowym projektem. Akcja gry o roboczym tytule WM ma rozgrywać się na froncie II wojny światowej.

Na temat tajemniczej produkcji wiadomo niewiele. Na razie mamy tylko krótki teaser, który prezentuje żołnierza uciekającego od wilków. Później widzimy też robaka, który wchodzi bohaterowi przez ucho. Być może tytuł skupi się na ukazaniu wpływu okrucieństw wojny na umysł i psychikę człowieka.

Więcej szczegółów na temat projektu poznamy jeszcze w tym miesiącu – zespół z Gliwic ma w sierpniu zapowiedzieć grę. Wtedy najpewniej zostanie też pokazany obszerniejszy materiał wideo z produkcji.

WM pojawi się na PC, PS4, Xboksie One, PS5 i Xboksie Series X. Data premiery gry – nawet zbliżona – nie jest jeszcze znana.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się