Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

0 komentarzy

Ancestors Legacy – dziś premiera darmowego DLC z Bolesławem Chrobrym

Nowa kampania Słowian dostępna jest za darmo dla wszystkich graczy posiadających grę Ancestors Legacy.

Cenega ma przyjemność zaprezentować nowe wiadomości od studia Destructive Creations na temat rozwoju gry Ancestors Legacy. Twórcy gry nagradzają wspaniałą społeczność graczy poprzez dodanie do gry darmowej kampanii dla pojedynczego gracza. Nowa kampania skupiająca się na Bolesławie Chrobrym, pierwszym królu Polski, jest już dostępna do pobrania za darmo dla posiadaczy pełnej wersji Ancestors Legacy.

Ancestors Legacy z nowym DLC pozwoli na kierowanie wojskami Bolesława Chrobrego.

Ancestors Legacy: Bolesław Chrobry w akcji w darmowym DLC

Nowy dodatek dostępny całkowicie za darmo dla wszystkich posiadaczy Ancestors Legacy jest wyrazem wdzięczności dla wszystkich fanów, którzy wspierali i nadal wspierają twórców gry, biorąc udział w testach beta, dzieląc się opiniami, rozpowszechniając informacje o grze i po prostu będąc częścią społeczności.

W najnowszym rozszerzeniu gracze poznają historię Bolesława Chrobrego, pierwszego króla Polski, oraz jego syna Mieszka II. Nauczą się, jak dzięki dyplomatycznym i strategicznym umiejętnościom, a także silnemu charakterowi, Bolesław Chrobry wygrywał wojny, pokonując armię Świętego Cesarstwa Rzymskiego i jak zrzucił Jarosława Mądrego z tronu, okupując Kijów i jego wszystkie bogactwa. 5 misji dostępnych w dodatku obejmie historyczny okres pięciu lat między 1013 a 1018 rokiem n.e.

Premiera podstawowej wersji gry miała miejsce 22 maja 2018 na PC. W przyszłym roku gra ukazać ma się także na Xboksa One. Z kolei data premiery na PlayStation 4 – pomimo planów deweloperów – nie została jeszcze ogłoszona.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%