Sprawdźcie za darmo nową polską grę o Powstaniu Warszawskim. Twórcy obiecują realizm

63 Days, nowa polska gra o Powstaniu Warszawskim, z wersją demo | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

63 Days to nowy projekt kontrowersyjnego studia Destructive Creations. Tym razem twórcy obrali za cel realia Powstania Warszawskiego w 1944 roku.

Destrictive Creations wcześniej odpowiadało m.in. na głośną grę Hatred, która w dość obrazoburczym i bezpośrednim tonie ukazywała nam dzień z życia człowieka dokonującego masakry na przypadkowych ludziach. Teraz aż tak kontrowersyjnie nie będzie, a przynajmniej w teorii.

63 Days do sprawdzenia za darmo

Niedawno twórcy zapowiedzieli tytuł, który już teraz otrzymał wersję demonstracyjną. Jeżeli sami chcecie sprawdzić w akcji nową polską grę o II Wojnie Światowej, zapraszam na kartę produktu na Steam. Tam otrzymacie dostęp do dema. Pliki może pobrać każdy zainteresowany.

Utrzymana w widoku izometrycznym produkcja studia to wariacja na temat serii Commandos, ale w zupełnie nowych realiach, z postawieniem na taktyczne planowanie. Będziemy sterować grupą bohaterów, którzy muszą przedzierać się przez wrogów, a także za pomocą różnych dostępnych środków ich eliminować. Twórcy obiecali postawienie na realistyczne akcent, m.in. ukazując Powstanie Warszawskie takie, jakim było, bez kompromisów.

Dorastałem w pierwszym pokoleniu wolnej Polski. II wojna światowa pozbawiła mnie rodziny, domu i przyszłości. Teraz mam tylko jeden wybór: zemścić się i odzyskać niepodległość lub zginąć próbując. Szanse są przeciwko nam: czy nasza taktyka, spryt i praca zespołowa wystarczą?

– pytają retorycznie twórcy na Steam

63 Days nie posiada jeszcze oficjalnej daty premiery prócz zapewnienia, że w pełną wersję gry zagramy jeszcze w 2024 roku. Obecnie tytuł powstaje na PC, ale również na PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Źródło: Steam

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie